O Nás

our-story-img.jpg

O Nás

Jsme stavební firma založená teprve v roce 2009, avšak vedení společnosti se v oboru stavebnictví pohybuje již od roku 1997. Jsme stavební firma, která pochází z Vranovic, a převážně působíme na Jižní Moravě.

 

Jsme společností, která nabízí svým obchodním partnerům dobrou kvalitu, bohaté zkušenosti a spolehlivost při realizaci jednotlivých zakázek. Profesní skladba pracovníků společnosti umožňuje v plném rozsahu provádět veškeré stavební práce.

 

Zabýváme se hlavně výstavbou a rekonstrukcí rodinných domů, bytů, průmyslových, administrativních, zemědělských a občanských staveb.. V současné době se firma zaměřuje hlavně na výstavbu rodinných domů, montáže sádrokartonů, kompletní realizace fasád a zateplení budov, veškeré jiné stavební a řemeslnické práce.

 

Naším cílem je maximálně spokojený zákazník, a proto klademe důraz nejen na precizně odvedenou práci, ale také vstřícné a individuální jednání s klientem. Dalším cílem společnosti Vranospol je rozšíření okruhu spokojených zákazníků a posílení pozice na trhu dodavatelů stavebních prací.

 

Organizace je založena na zásadách poctivého podnikání při dodržování sjednaných termínů dokončení a kvality díla.